dle 9.7 на 8DLE
Головна Ремонт вмятин Полірування Флокування Акції

Имя: (регистрация?) Пароль (забыл?):

Полірування авто → CYCLO обладнання для полірування авто

Добавив → magnit | Дата публікації → 20-10-2010, 17:27 | Переглядів → 1541 | Коментарі → 0
Чому обладнання CYCLO визнано світовим лідером з виробництва полірувальних машин?
Відмінність від інших машин це запатентовані подвійні орбітальні насадки (головки). На відміну від обертання, яке притаманне традиційним ротаційним полірувальним машинам, насадки полірувальною машини CYCLO обертаються в перекриває циркуляційному русі, подібно до руху рук, тільки здійснюється набагато швидше.Баланс правильної швидкості, рух і вагу цієї машини забезпечуючи чудовий результат у деоксідаціі та полірування покриттів, доводячи поверхню до дзеркального стану.
Важлива інформація!
Дизайн машинки CYCLO запобігає перенагрівання, що може стати причиною опіків лакофарбового покриття. Прибирає ефект "галограмми" і "павутини".
Навіщо потрібна полірування?
Під впливом часу, солі, кислотних дощів, сонця верхній шар лаку автомобіля починає псуватися, покриватися непомітними оку дрібними тріщинами, каламутніти; постійні мийки призводять до появи «павутинок» і «голограм»: Ви, напевно, неодноразово спостерігали незліченну кількість затертостей і рисок, які залишаються після витирання автомобіля насухо; дрібні камені, вилітаючі з під коліс автомобілів що їдуть попереду залишають не тільки осколи, але й глибокі подряпини. А що ж тоді говорити про людський фактор? ..
Розглянемо, хоча б, найпростіший побутової випадок: навантаження пакетів з продуктами біля супермаркету. Дуже часто через необережність ми зачіпаємо важкими пакетами по бамперу автомобіля, від чого залишаються різноманітні потертості, що додають йому неохайного вигляду. А простір під дверними ручками? Мабуть, це сама «страждаюча» частина автомобіля: відкриваючи двері, ми дуже часто ненароком пошкоджуєм лак під дверною ручкою, в результаті чого вже через кілька місяців після покупки автомобіля це простір приходить на потворний вигляд. Всі перераховані вище чинники ведуть до того, що машина вже через рік набуває неохайний, затертий вигляд.

Чому не варто робити поліровку на мийках і поза спеціалізованих центрів?
На своєму досвіді ми вже неодноразово стикалися з сумними наслідками відполірованих «на коліні» автомобілів. Деякі сервіси ігнорують умови, і, наприклад, якщо автомобіль не проходить в бокс за розмірами, його полірують прямо на вулиці! Нечуваний жах, але це правда!

Полірування проходить у кілька етапів: спочатку використовуються абразивні поліролі, які прибирають глибокі подряпини, затерте і помутніння, потім застосовується ряд м'яких, фінішних поліролей, які прибирають з лаку дрібні подряпини, надають йому глибокого блиску і новизну.

Мийники і недосвідчені «фахівці» часто просто не знайомі з усіма етапами, які повинні бути здійснені в процесі полірування автомобіля. Наслідки, як Ви розумієте, бувають досить жалюгідними: у кращому випадку - голограми та розлучення, в гіршому - діагноз, перефарбування деталі.


Як Ви вже, напевно, зрозуміли, полірування - процес, що вимагає детального підходу. Для проведення даної процедури потрібен великий досвід: пошкодити лак дуже легко. Матеріали, пасти для полірування слід підбирати за маркою автомобіля: у кожного виробника лак відрізняється за своїми властивостями, і, наприклад, та паста, яка в одного автомобіля зможе прибрати всі подряпини без проблем, в іншого не зможе прибрати і половини.
Наш полірувальник підбирає засоби для полірування індивідуально для кожного автомобіля, щоб підсумковий результат перевершив всі Ваші очікування! Плюс до всього використовуються тільки професійні поліролі марки 3М (ТМ).
Полірування проводиться в спеціально обладнаному боксі, куди поміститься будь-який легковий автомобіль і позашляховик. Ще один важливий фактор - кількість полірувальників, які обслуговують Ваш автомобіль. Майстри, який займається автомобілем, можна порівняти з художником: у кожного художника своя техніка, свої матеріали, своє «почуття пера». У підсумку, якщо один автомобіль полірує кілька людей, як це трапляється у багатьох, навіть зарекомендували себе, сервісах, лак буває відполірований нерівномірно. Адже у кожного майстра своє почуття лаку, своя методика по його обробці. Уявіть собі: це те ж саме, що якщо б одну картину малювала кілька художників!
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуем Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Для розміщення коментаря в соціальній мережі Вконтакті Вам необхідно натиснути активне посилання нижче.

Категорії робіт
Останні коментарі
Рекомендуем
Нам важлива Ваша думка
Чи користувались Вы нашими послугами?
Так залишився задоволений(на) якістю виконаних робіт.
Так, але хотілось би краще і дешевше. Куди дешевше? Дешевше завжди хочеться.
Не користувався і не збираюсь. Я на автобусі їзджу.
Користувався але не сподобалось.
Хочу подивитись результати.
Інший варіант. (Напишіть в коментарях)


Показати всі голосування

Хмарка цікавого


Архів новин
Зв'язок онлайн
Зв'язок по skype
magnit_auto


Зв'язок по ICQ
457-253-466
Андрій
Фото вмятин для попередньої оцінки вартості робіт надсилайте на email:
Зв'язок по email
magnit.pdr@mail.ru